Pronájem techniky

www.pelito.cz
Prodej
pronájem
servis
www.pelito.cz
www.pelito.cz www.pelito.cz
Vyhledat
pelito.cz >> pronájem techniky
 
Společnost Tomáš Liška - PELITO nyní nabízí novou službu krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení kopírovacích a tiskových strojů.

Potřebujete pro svoje prezentace, na výstavu či veletrh nebo pro vaše prodejní a marketingové akce tisknout nebo kopírovat množství dokumentů v odpovídající kvalitě? Nechcete již dlouze vybírat, chodit do kopírovacích center a trávit tam dlouhý čas?

Nyní máte možnost zapůjčit si tiskový nebo kopírovací stroj přímo do vaší firmy, úřadu nebo školy. Naše společnost vám poskytne na smluvenou dobu kopírovací nebo tiskový stroj, zajistí dodávky spotřebního materiálu do stroje a kvalitního značkového papíru. Nemusíte mít žádné starosti s provozem stroje, poskytneme kompletní servis a údržbu zapůjčeného stroje. Výhodou jsou předem dané a kalkulovatelné náklady, nemusíte platit ani o korunu navíc.

S + M smlouva
Velice oblíbenou a žádanou službou je tzv.servisní a materiálová smlouva - S+M. Pokud uzavřete S+M smlouvu, odpadnou vám totiž veškeré starosti s provozem kopírovacího stroje (popř. tiskárny nebo faxu) a se sháněním spotřebního materiálu. S naší smlouvou získáte za určitý měsíční poplatek, který je závislý na počtu vámi zhotovených kopií, navíc prodlouženou záruku na životnost stroje (minimálně na 2 roky) a veškerý spotřební materiál (značkový papír, toner, náhradní díly, atd.) je vám dodáván zcela automaticky, a to již v ceně kopie. Obrovskou výhodou jsou kalkulovatelné náklady.
Nemusíte zaplatit ani o haléř navíc, než činí cena jedné kopie (cena je závislá na počtu zhotovených kopií a na konfiguraci stroje).

Se servisní a materiálovou smlouvou získáte:
kalkulovatelné, rovnoměrné a zcela přesné náklady + prodlouženou záruku na životnost stroje + značkový papír a originální náhradní díly + bezstarostný provoz vaší kopírky + bezplatnou poradenskou službu + více času pro sebe a jiné důležité činnosti.

V případě vašeho zájmu nebo dalších informací nás kontaktujte. V aše přání a požadavky budou ihned individuálně posouzeny a zpracovány. Navrhneme vám nejvhodnější typ stroje a předložíme předběžnou cenovou nabídku a podáme podrobnější informace.